Toggle navigation

Denim Dream pinigai

Visiems registruotiems „Denim Dream“ e-parduotuvės naudotojams, perkantiems mūsų produktus, galioja nuolaida -5%, kuri atsispindi perkant prekę.


Be to, Jūsų paskyroje išlieka šios nuolaidos (-5%) suteikiama papildoma nuolaida, kuria galėsite pasinaudoti pirkdami kitą prekę, vadinama „Denim Dream pinigais”.


„Denim Dream pinigus” galima kaupti ir naudoti perkant gaminius tiek už pilną kainą, tiek ir su nuolaida. -5% lojalumo nuolaida taikoma tik perkant gaminius už pilną kainą.


Akcijų metu sąlygos gali skirtis.


Pavyzdys:


Registruotas klientas įsideda į pirkinių krepšelį džinsus, kurių kaina 100 eur. Jūsų mokėtina galutinė kaina dėl -5% lojalumo nuolaidos bus 95 eur, o tie patys 5 eur paskyroje iki kito karto bus išsaugoti kaip „Denim Dream pinigai”. Dabar Jūs kitą kartą ką nors pirkdami turėsite galimybę be 5% nuolaidos gauti dar ir papildomą 5 eur nuolaidą.


Tarkime, kitą kartą pirksite naują striukę, kuri kainuoja 80 eur. Dėl -5% lojalumo nuolaidos Jums pateikiama kaina yra 76 eur, tačiau galėsite išnaudoti taip pat ankstesniuoju pirkiniu uždirbtus „Denim Dream pinigus”, t. y. 5 eur. Šiuo atveju, galutinė gaminio kaina bus tik 71 eur.
-5% lojalumo nuolaidos „Denim Dream pinigų“ sumą - 4 eur (80-76) - galėsite išnaudoti kaip papildomą nuolaidą kitą kartą vėl ką nors pirkdami.


Jūs neprivalote savo turimus „Denim Dream pinigus“ išnaudoti kiekvieno pirkinio metu, tačiau galite kurį laiką juos kaupti, kad gautumėte didesnę papildomą nuolaidą, pavyzdžiui, pirkdami didesnius pirkinius. Tam yra skirta pirkinių krepšelio pasirinktis „Naudoti „Denim Dream pinigus““.

Tam yra skirta pirkinių krepšelio pasirinktis „Naudoti „Denim Dream pinigus““.


Prašome skaityti taip pat mūsų DUK  skyrių ir Naudojimo sąlygas.