Toggle navigation

Kerli

 

Vanus 32.a

Elukoht: Harjumaa

Huvialad : ratsutamine, alternatiivravi. Olen lisaks see õnnelik ,kelle töö on samuti tema hobi. Olen käinud praktiseerimas ka Inglismaal Elizabeth Whiteri (looma- ja inimeste tervendaja) juures, kes on mind väga palju inspireerinud . Seal olles kogesin, missugune mõju võib meil olla loomadele, lindudele ja kõigele elavale meie ümber – ka üksteisele. Õppisin teadlikumalt suunama oma ravienergiat ning tunnetama organismi. Seal olles sain ka imelise kogemuse osaliseks röövlindude tervendamisel.

Unistus

Oma ideaalse töökeskkonna rajamine, kus saaks aset leida loomade tervendamine, alternatiivravi võimaluste tutvustamine ja pakkumine, omanike nõustamine, abistamine, info jagamine, teadlikkuse tõstmine ( loomade toitumine, taimede kasutamine jne.), et tagada loomade parem elukvaliteet ja tervis. Eriti hingelähedane ja huvipakkuv teema minu enda jaoks on  koerte ja kasside loomuomane ja tervislik toitumine, taimeteraapia, ravimtaimede kasutamise võimalused lemmikloomade ravis või lisatoetusena raviprogrammis.

Loomade tervendamise all pean silmas kätega tervendamist nii  „käed peale „ meetodil kui ka distantsilt. Olen sellega ise ka mõnda aega tegelenud ning  julgen täna ka  rohkem  enda tegevusest rääkida. Sageli hõlmabki see mitte ainult tööd loomaga vaid ka omaniku kaasamist, kuna  tihtilugu on probleemi allikas seotud ka omanikuga  või mõne pereliikmega. Tervendamine ei ole kindlasti mitte ainult koertele-kassidele , vaid seda võib ja saab pakkuda kõikidele loomadele, kindlasti on väga erilisel kohal minu elus ka hobused, kellega alati suurima hea meelega tegelen.

Kaugemas tulevikus suure unistusena näen  nö. heaolukeskust, kust saavad abi nii loomad kui ka nende omanikud ning  vajadusel terve pere, et toimuks täielik tervenemine.  Lisaks  tegevused lastele, teraapiad erivajadustega lastele ( ühe osana kindlasti  loomateraapia ).  Ühe osa moodustaks kindlasti ka lemmikloomade rehabilitatsioon ja alternatiivravi võimalus, mis täna Eestis praktiliselt puudub ( vesiteraapia, füsioteraapia, akupunktuur, tervendamine, taimeteraapia, muusikateraapia jne.).

Täna on mul oma lemmikloomasalong, kus igapäevaselt oma töös  näen päris palju probleeme lemmikloomade tervisega ja süvenedes  põhjustesse, ilmneb sageli loomaomanike ebateadlikkus  nii toitumise kui ka muus vallas, tahetakse küll oma lemmikule parimat, kuid kahjuks ei omata  selleks alati teadmisi, mis on tihtilugu probleemide põhjused, nõustan  loomaomanikke  toitumise vallas , ka tervendamistööd olen teinud  sealsetes ruumides. Kuid  kuna see on niisugune töö ,mis eeldab täielikku keskendumist, teatud seisundisse minekut, siis on väga oluline, et ruumis viibiksid sel ajal vaid asjaosalised. Eriti hästi mõjub mulle endale, kui saan seda tööd teha looduses, tunnen kuidas loodus toetab minu tegevust.  Seetõttu olen  unistanud, et mul oleks oma eraldi ruum just selleks tööks, võimalusel looduse keskel, kus  soovikorral on võimalik seanssi läbi viia ka näiteks õues.  Elu on läinudki tänaseks nii, et seesugune võimalus oleks mul olemas ( eraldi  majake looduse keskel ja oma kodu juures, mis oleks suurepärane võimalus ka vajadusel näiteks loom mitmeks päevaks enda jälgimise alla jätta, kui selleks peaks vajadus tekkima), kuid see eeldab ruumide kordategemist, mille jaoks hetkel mul vahendeid napib.  Ruumides on vaja teha täielik remont.  Seetõttu otsustasingi osa võtta Denim Dreami konkursist, et kui ka teie  arvate, et loomade ja nende omanike heaolu  ja elukvaliteedi tõstmine ning alternatiivsete võimaluste pakkumine on  vajalik , siis olete valmis mind selles toetama. Ühtlasi on see kindlasti minu suure unistuse realiseerumise üks olulisi samme, mis annab võimaluse sellel teel edasi liikuda. Kindlasti on soov rajada tulevikus  ka oma ravimtaimeaed, kus  enda kasvatatud väega taimi oma töös kasutada saan.

Minu tänaseid  armsaid kliente salongis näeb ka Facebooki lehel : https://www.facebook.com/pages/Rebeka-Lemmikloomapood/153841031300673

Koostamisel on  väike ülevaade tervendamistööst ja nendest klientidest.