Toggle navigation

DUK

„Denim Dream“ e-parduotuvė yra neseniai atidaryta viena iš didžiausių e-parduotuvių Baltijos šalyse, kurioje parduodami bendrovei „AS Põldma Kaubanduse“ priklausančiose parduotuvėse („Denim Dream“, „Tommy Hilfiger“, „Guess“, „Mustang“ ir „Pepe Jeans“) parduodami gaminiai.
 

Ar „Denim Dream“ e-parduotuvėje parduodami tie patys gaminiai, kaip ir „Denim Dream“ įprastosiose parduotuvėse?


E-parduotuvėje parduodamos įvairios prekės, kurias galima rasti tiek „Denim Dream“, tiek ir mūsų prekės ženklų parduotuvėse. Kartais e-parduotuvėje parduodami taip pat gaminiai, kurių įprastosiose parduotuvėse nėra. Prekių pasirinkimas e-parduotuvėje atnaujinamas kelis kartus per mėnesį.
 

UŽSAKYMAS


Ar aš turiu turėti paskyrą, kad galėčiau pirkti „Denim Dream“ e-parduotuvėje?


Ne, tai nėra privaloma. Vis dėlto rekomenduojama. :)
Paskyra suteikia galimybę pasinaudoti įvairiais mūsų e-parduotuvės privalumais. Jie išvardyti čia paskyros temoje.


Ar jūsų e-parduotuvėje galima gaminius rezervuoti?


Deja, mes negalime mūsų e-parduotuvėje rezervuoti gaminių. Prekės yra laisvai prieinama visiems ir bet kuriuo momentu kas nors gali nupirkti, pavyzdžiui, paskutinį Jūsų norimo gaminio numerį. Rekomenduojame, kad, norėdami to išvengti, suplanuotumėte pirkinius jau šiandien, o ne rytoj. :)


Tačiau, jei Jūsų pasirinktas gaminys visgi atiteks kažkam kitam, mes esame tikri, kad mūsų e-parduotuvėje rasite ir kitų gražių daiktų. Bet jei Jūs vis tiek pageidaujate išparduoto gaminio, prašome parašyti mums adresu parduotuve@denimdream.com ir mes išsiaiškinsime, ar įmanoma gaminį specialiai Jums užsakyti.

 

Mano paskyra


Kodėl turėčiau registruotis „Denim Dream“ e-parduotuvėje ir susikurti paskyrą?


Paskyra suteikia galimybę pasinaudoti įvairiais mūsų e-parduotuvės privalumais:


1. Visiems registruotiems „Denim Dream“ e-parduotuvės klientams, perkantiems mūsų gaminius, galioja -5% nuolaida, kuri atsispindi perkant prekę. Be to, Jūsų gauta pirkinio -5% nuolaidos suma Jūsų paskyroje išsaugoma kaip „Denim Dream pinigai“.
 

Apie programą skaitykite daugiau čia.


2. Registruodamiesi galėsite užsisakyti namo mūsų nemokamą mados žurnalą „Dream“, kuris leidžiamas 2 kartus per metus. Be to, savo paskyroje galite užsisakyti mūsų naujienlaiškį, ir būsite pirmieji, sužinantys apie naujas prekes, naujausius madų stilius ir, žinoma, nuolaidas.

3. Pirkdami gaminius Jūs neturėsite kaskart gaišti laiko savo duomenims (adresui, vardui ir pavardei, kontaktinei informacijai) įvesti, o jie bus rodomi automatiškai.


4. Po tam tikro laiko privalumų atsiras ir daugiau...
Registracija yra labai greita ir paprasta bei nieko nekainuoja.


Užsiregistruoti galite čia.


Ar mano registracijos duomenys yra apsaugoti?


Taip. Jūsų informacija laikoma konfidencialia ir duomenys tvarkomi vadovaujantis Asmens duomenų apsaugos įstatymu.


Mokėjimas


Ar galiu pirkti prekes išsimokėtinai?
Deja, tai neįmanoma. Mūsų e-parduotuvėje galite pirkti prekes saugiai per Lietuvos bankų nuorodas („Swedbank“, „SEB Pankas“).


Programa „DENIM DREAM PINIGAI”


Ar „Denim Dream pinigus” gali kaupti tik registruotieji vartotojai?


Būtent taip.
Registracija yra labai greita ir paprasta, o paskyra suteikia galimybę pasinaudoti įvairiais privalumais.
Jie išvardyti čia paskyros temoje.


Užsiregistruoti galite čia ir tai yra nemokama.


Ar galite sukauptus „Denim Dream pinigus“ atskirai pervesti į mano banko sąskaitą?


Deja, tai neįmanoma. „Denim Dream pinigais“ galima pasinaudoti tik perkant gaminius „Denim Dream“ e- parduotuvėje.
Apie „Denim Dream pinigų“ programą skaitykite daugiau čia.
 

Nuolaidos


Kokios yra nuolaidos „Denim Dream“ e-parduotuvėje?


Mūsų e-parduotuvėje galima gauti nuolaidų visą laiką. Visiems užsiregistravusiems „Denim Dream“ e-parduotuvės klientams, perkantiems mūsų gaminius, galioja -5% nuolaida, kuri atsispindi perkant prekę. Be to, Jūsų gauta pirkinio -5% nuolaidos suma Jūsų paskyroje išsaugoma kaip „Denim Dream pinigai“.


Mūsų e-parduotuvėje būna ir nuolaidų, susijusių su tam tikra akcija, kurios taikomos įvairiu laiku ištisus metus.


Ar įprastojoje parduotuvėje gauta dovanų kortele galima pasinaudoti ir jūsų e-parduotuvėje?


Įprastojoje parduotuvėje gauta dovanų kortele galima pasinaudoti tik mūsų įprastosiose parduotuvėse. Norėdami apie tai gauti daugiau informacijos, skaitykite čia.
 

Tačiau netrukus galėsite įsigyti ir mūsų e-parduotuvės dovanų korteles, kuriomis galėsite pasinaudoti „Denim Dream“ e-parduotuvėje.
Atsiprašome dėl keblumų.


Jūsų įprastojoje parduotuvėje gavau lojalumo kortelę. Ar ji suteikia nuolaidas taip pat jūsų e-parduotuvėje?


Įprastojoje parduotuvėje gauta lojalumo kortelė gali būti naudojama tik mūsų įprastosiose parduotuvėse. „Denim Dream“ e-parduotuvės nuolaidos taikomos tik registruotiesiems mūsų e-parduotuvės klientams. Registracija yra labai greita ir paprasta, o paskyra suteikia galimybę pasinaudoti įvairiais mūsų e-parduotuvės privalumais.
 

Jie išvardyti paskyros temoje.
Užsiregistruoti galite čia.


Prekių pristatymas


Kaip greitai užsakytas gaminys mane pasieks?


Naudojantis „Post24“ paštomatais ar kurjerių paslaugomis prekės pasieks Jus per 5 darbo dienas. Papildoma informacija apie prekių pristatymo būdus pateikta čia.


Ar lauko temperatūros karštis/ šaltis turi įtakos mano „Post24“ siuntai?


Beveik visų prekių tiekimo grandinėje būna, kad siuntos patiria išorės temperatūros, drėgmės ir t.t. poveikį. Nors lauko oras daro įtaką paštomato temperatūrai, Jūsų gaminiams tai žalos nepadarys. Estijos pašto partnerio patirtis Lenkijoje parodė, kad nepaisant atšiaurių pastarųjų metų žiemos sąlygų (-25 laipsnių) ir karštų vasarų (+32 laipsnių), jie neturėjo problemų dėl klientų siuntų.


Ar per „Post24“ siunčiami gaminiai gali dingti dėl įsilaužimų į paštomatus?


Paštomatas pagamintas iš storo plieno lakšto ir dėl to į jį įsilaužti yra labai sunku. Be to, paštomatą saugo trys kameros ir nuo stiprių smūgių ar tuo atveju, jei bandoma dureles atidaryti jėga, įsijungia signalizacija.


Prekių grąžinimas


Jei įsigyto gaminio numeris yra man per mažas/ per didelis arba gaminys man netinka, ar galiu jį pakeisti?


Jūs turite teisę užsisakytą gaminį pakeisti nemokamai per 14 dienų14 dienų laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo pranešimo apie gaminio gavimą „Post24“ paštomate, o naudojantis kurjerių paslaugomis – nuo siuntos įteikimo Jūsų adresu.
 

Norėdami gauti daugiau informacijos dėl grąžinimo, skaitykite čia.
 

Gaminio dydžiai


Kokį dydį pirkti, jei pas mane įvairių prekės ženklų gaminiai yra skirtingų dydžių?


Jei nesate tikri, kokį dydį pirkti, rekomenduojame pasirinkti dydį, kurį patvirtina dauguma Jūsų turimų Jums tinkamų prekės ženklų. Jei pasimatavus paaiškės, kad dydis netinka, galėsite gaminį pakeisti.


Jūsų e-parduotuvėje radau gražų gaminį, bet, deja, nėra mano dydžio. Ar galite padėti?
 

Parašykite mums apie šį pageidavimą adresu parduotuve@denimdream.com ir mes išsiaiškinsime, ar gaminys gali būti užsakytas atskirai specialiai Jums. :)