Toggle navigation

Liina, Leila, Lily Luik

Meie näol on tegemist Eesti uue põlvkonna maratonijooksjatega, uskudes, et mõne aasta pärast oleme edukad ka rahvusvahelisel areenil. Eesmärgiks joosta kolmekesi edukalt  2016. aasta olümpiamaratonil.

 

Alustasime korrapäraseid jooksutreeninguid 2010 aasta märtsis ja oleme tänaseks jõudnud Eesti naispikamaajooksu tippu. Paralleelselt on siiani toimunud nii tantsu - kui ka jooksutreeningud, kuid viimase aastaga on esiplaanile tõusnud jooks. Samas just aastate pikkused tantsutreeningud on andnud meile väga tugeva kehalise baasi kestvateks jooksutreeninguteks.

 

Kuna meie ambitsioonid on suured, sunnib see tugevasti pingutama mitmel rindel. Tänaseks oleme jõudnud tasemeni, et edasiliikumiseks spordis peab meie treeningtegevus muutuma järjest professionaalsemaks. Seda eelkõige treeninglaagrite näol sügis-talvisel ja varakevadisel perioodil soojemas kliimas ja keskmäestikus.  Järjest suuremad treeningkoormused eeldavad head treeningtegevuse ja puhkuse planeerimist ning taastumist, mis enam ei võimalda meil töötada suvel täiskoormusega vetelpäästajatena, et teenida vahendeid sportimiseks.  Suurenenud on füsioteenuse osa treeningtegevuses, et lihased ja kogu meie tugiliikumisaparaat, oleks valmis suurteks koormusteks. Tippsport eeldab 24 tundi täielikku pühendumist oma eesmärkide saavutamisele.

 

Tänasel päeval otsime koostööpartnereid, kelle abiga oleks võimalik ellu viia meie unistust spordis, joosta 2016. aasta olümpiamängude maratonil. Loodame väga, et see sportlikprojekt on piisavalt atraktiivne laiemale üldsusele ja suur väljakutse meile.  Oleme valmis meelsasti tutvustama Teile oma sportlikke plaane ja tegevusi, et ühiselt ellu viia see suur unistus - TRIO to RIO.

 

Tulemused:

 

LIINA LUIK: Eesti meister 2011 10 000m ja poolmaraton

 

LEILA LUIK:  Eesti meister 2011 maratonis, Eesti meister 2013 murdmaajooksus (12km),  Eesti sisemeister 2013 3000m jooksus        

 

LILY LUIK: Eesti meister 2013 10 000m, Eesti meistrid ja Eesti rekordiomanikud EKIDENIS (maratonteatejooks) 2010,   2011 ja 2012 a.