Toggle navigation

Naudojimo sąlygos

1. Bendrosios sąlygos


1.1. „Denim Dream“ e-parduotuvė parduoda bendrovei „AS Põldma Kaubanduse“ priklausančiose parduotuvėse („Denim Dream“, „Tommy Hilfiger“, „Guess“, „Mustang“ ir „Pepe Jeans“) parduodamus gaminius (toliau vadinamus „Gaminiais“).


1.2. Sąlygos taikomos teisiniams santykiams, kylantiems iš kliento (toliau vadinamo „Klientu“) ir interneto adresu www.denimdream.com esančios komercinės aplinkos (toliau vadinamos „E-parduotuve“) savininko bendrovės „AS Põldma Kaubanduse“ (toliau vadinamos „Pardavėju“) dėl gaminių pirkimo E-parduotuvėje.  Be šių sąlygų, teisinius santykius, susijusius su Gaminių pirkimu E-parduotuvėje reglamentuoja galiojantys Estijos Respublikos teisės aktai.
 

1.3. Pardavėjo duomenys: „AS Põldma Kaubanduse“, Ehitajate tee 120, Talinas, 13517. Reg. Nr. 10103586.


2. Kainos


2.1. Visos E-parduotuvėje nurodytos kainos yra pateiktos eur ir įskaitant PVM.
 

3. Gaminiai


3.1. E-parduotuvėje rodomi Gaminiai paprastai sandėlyje yra. Nurodytų Gaminių buvimas negarantuojamas, nes gali būti klaida dėl galimų techninių problemų E-parduotuvės programose.
3.2. Jei Klientas pateikia užsakymą, tačiau paaiškėja, kad šio Gaminio sandėlyje nėra, E-parduotuvė negali šio užsakymo įvykdyti. Tokiu atveju E-parduotuvės darbuotojas susisiekia su Klientu ir pasiūlo pakaitinį gaminį, galimą naują pristatymo laiką arba vėliausiai per 14 dienų grąžina Klientui pirkinio kainą.
3.3. E-parduotuvėje rodomos Gaminio nuotraukos yra iliustratyvios ir gali nenoromis šiek tiek skirtis nuo tikrosios Gaminio išvaizdos.


4. Pirkimo procedūra


4.1. Klientas E-parduotuvėje pasirenka norimą Gaminį bei deda jį į pirkinių krepšelį, paspausdamas mygtuką „Dėti į pirkinių krepšelį”.

4.2. Užsakymui įforminti reikia pirkinių krepšelyje spustelėti mygtuką „Toliau mokėti“, ir tada Klientas nukreipiamas į užsakymo įforminimo puslapį. Įvedęs reikalaujamus duomenis, Klientas už Gaminį sumoka per internetinės bankininkystės nuorodą ir patvirtina savo užsakymą, paspausdamas mygtuką „Grįžti pas pardavėją”.
 

4.3. Po apmokėjimo už Gaminį E-parduotuvė Kliento elektroninio pašto adresu nusiunčia užsakymo patvirtinimą.
 

4.4. Įformindamas užsakymą, Klientas įsipareigoja pateikti teisingą užsakymo vykdymui būtiną informaciją.
 

4.5. Pardavėjas nėra atsakingas už tai, kad dėl užsakymo užpildymo metu Kliento pateiktų neteisingų duomenų ar dėl bet kokių iš to išplaukiančių padarinių užsakymo įvykdyti yra neįmanoma.
 

5. Mokėjimo būdai

5.1. Užsakymus galima saugiai apmokėti per Lietuvos bankų nuorodas („Swedbank“, „SEB Pank“).

5.2. Mokėjimas atliekamas saugioje atitinkamo banko ar paslaugų teikėjo mokėjimo aplinkoje, esančioje už E-parduotuvės aplinkos ribų.

5.3. Pardavėjas neturi prieigos prie Kliento banko ir kreditinės kortelės duomenų.
 

6. Registravimasis E-parduotuvėje ir  „Denim Dream pinigų” kaupimo programa

6.1. Visiems E-parduotuvėje užsiregistravusiems Klientams E-parduotuvėje už pilną kainą perkamiems Gaminiams automatiškai galioja -5% nuolaida, kuri, perkant prekę, atsispindi tada, kai Gaminys būna įdėtas į pirkinių krepšelį. Ši nuolaida netaikoma su nuolaida parduodamiems Gaminiams.

6.2. Be to, gauta pirkinio -5% nuolaidos suma Kliento E-parduotuvės paskyroje išsaugoma litais ir Klientas gali pasinaudoti ja, pirkdamas pirkinius kitą kartą. Sukaupta suma vadinama „Denim Dream pinigais” ir ją galima kaupti bei ja pasinaudoti taip pat perkant su nuolaida parduodamus gaminius.

6.3. „Denim Dream pinigai“ yra papildoma Klientui suteikiama nuolaida.
Pavyzdys: Registruotas Klientas įsideda į pirkinių krepšelį už pilną kainą perkamas džinsines kelnes, kurių kaina 100 eur. Kliento mokėtina galutinė kaina bus 95 eur, o 5 eur išsaugomi Kliento paskyroje. Kitą kartą ką nors pirkdamas Klientas turės galimybę be 5% nuolaidos gauti dar ir papildomą 5 eur nuolaidą. Kitam tokiam pat pirkiniui šiam Klientui nurodytojo Gaminio galutinė kaina būtų 90 eur.


6.4. Klientas neprivalo savo turimus „Denim Dream pinigus“ išnaudoti kiekvieno pirkinio metu, tačiau jis gali tam tikrą laiką juos kaupti, kad gautų didesnę papildomą nuolaidą, vėliau pirkdamas didesnius pirkinius.
 

6.5. „Denim Dream pinigai“ gali būti kaupiami ir jais galima pasinaudoti tiek už pilną kainą perkamiems Gaminiams įsigyti, tiek ir Gaminiams su nuolaida įsigyti.
 

6.6. „Denim Dream pinigai“ nekaupiami nuo pristatymo išlaidų.
 

6.7. Sukauptų „Denim Dream pinigų“ sumą Klientas mato savo E-parduotuvės paskyroje.
 

7. Gaminio pristatymas

7.1 Klientas gali pasirinkti įvairius Gaminio pristatymo būdus. Gaminio gavimas priklauso nuo Kliento pasirinktos pašto paslaugos.


7.2. Klientui pasirinkus pristatymo būdą „Post24“ paštomatas, Gaminys Kliento pasirinktą paštomatą pasieks per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo išsiuntimo Kliento elektroninio pašto adresu.
Apie tai, kad Gaminys pasiekė paštomatą, Klientas  gauna žinutę (SMS), kurioje nurodomas paštomato durelių kodas, paštomato adresas, Gaminio grąžinimo kodas ir saugojimo terminas. Prieiga prie paštomatų yra ištisą parą (24 valandas). Gaminys paštomate saugomas 7 kalendorines dienas. Pasibaigus šiam terminui Gaminys bus išsiųstas atgal į E-parduotuvę.
 

7.3. 7.2 skirsnyje nurodytą žinutę (SMS) Klientas turi išsaugoti iki 14 dienų trunkančio grąžinimo laikotarpio pabaigos. Jei reikia, Klientas gali Gaminį pakeisti arba grąžinti, pasinaudodamas toje pačioje žinutėje (SMS) nurodytu Gaminio grąžinimo kodu.
 

7.4. Klientui pristatymo būdui pasirinkus Estijos Pašto kurjerį, Gaminys Kliento nurodytą adresą pasieks per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo išsiuntimo Kliento elektroninio pašto adresu. Kurjeris susisieks su Klientu telefonu ir suderins tinkamą pristatymo laiką.
 

7.5. Pasirinkus pristatymo būdą DPD kurjeris, Gaminys Kliento nurodytą pasirinktą adresą pasieks per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo išsiuntimo Kliento elektroninio pašto adresu. Kurjeris susisieks su Klientu telefonu ir suderins tinkamą pristatymo laiką.
 

7.6. Tuo atveju, jei Klientas užsakymą įformino savaitgalį (laikotarpiu nuo penktadienio 13.00 val. iki pirmadienio 09.00 val.) arba valstybinių švenčių metu, 2-3 darbo dienų laikotarpis prasidės nuo pirmosios darbo dienos 09.00 val. po savaitgalio arba valstybinių švenčių.

7.7. Klientas, prieš įformindamas užsakymą, privalo patikrinti pateiktos kontaktinės informacijos teisingumą, kad būtų išvengta Gaminio įteikimo vėlavimo ar nesusipratimų. Pardavėjas nėra atsakingas už Gaminių įteikimo vėlavimą ar nesusipratimus, jei vėlavimas ar nesusipratimai kilo dėl Kliento užsakymo įforminimo metu pateiktų netikslių ar neteisingų duomenų.

7.8. Tuo atveju, jei Gaminys pasiekia Klientą netinkamos būklės ar pakuotėje, kuri nėra sandari, Klientas privalo apie tai informuoti E-parduotuvę, siųsdamas elektroninį laišką adresu parduotuve@denimdream.com arba paskambindamas telefonu +37064803204.
 

8. Gaminio keitimas ir grąžinimas
 

8.1. Klientas turi teisę per 14 dienų atšaukti sandorį ir užsakytą Gaminį pakeisti arba grąžinti. Nurodytasis 14 dienų laikotarpis prasideda Gaminio atvykimo į „Post24“ paštomatą arba Gaminio įteikimo Kliento nurodytu adresu dieną.
 

8.2. Klientas apie Gaminio pakeitimą arba grąžinimą privalo informuoti E-parduotuvę elektroninio pašto adresu: parduotuve@denimdream.com. E-laiške, be kita ko, būtina nurodyti gaminio, kurį norima pakeisti arba grąžinti, užsakymo numerį ir savo pageidavimą: pakeisti gaminio dydį arba susigrąžinti pinigus.

8.3. Klientas gali Gaminį grąžinti į bet kurią Pardavėjo parduotuvę: „Denim Dream“, „Guess“, „Tommy Hilfiger“, „Diesel“, „Pepe Jeans“ arba „Mustang“. Nurodytose parduotuvėse klientų aptarnautojai perduos Gaminį E-parduotuvei, kur bus atlikta Gaminio keitimo ar grąžinimo procedūra. Gaminys pasieks E-parduotuvę per 2-5 darbo dienas. Apie Gaminio gavimą E-parduotuvė nusiųs Klientui patvirtinimą Kliento elektroninio pašto adresu.

Įprastoje parduotuvėje sau pakaitinio gaminio pasirinkti negalima. Parduotuvė pinigų taip pat negrąžina. Gaminio pakeitimo ar grąžinimo procedūra atliekama tik „Denim Dream“ E-parduotuvėje.
 

8.4. Gaminys gali būti grąžintas arba pakeistas taip pat per „Post24“ paštomatą.
 

8.5. Tuo atveju, kai pristatymo būdu buvo pasirinktas „Post24“ paštomatas, Klientas gali Gaminį pakeisti arba grąžinti per „Post24“ paštomatą, pasinaudodamas jam siųstoje žinutėje (SMS) nurodytu Gaminio grąžinimo kodu.
 

8.6. Tuo atveju, kai pristatymo būdu buvo pasirinktas Kurjeris, Klientas gali Gaminį pakeisti arba grąžinti, nunešdamas Gaminį į laisvai pasirinktą „Denim Dream“ parduotuvių tinklui priklausančią parduotuvę.
 

8.7. Gaminys pasieks E-parduotuvę per 2-5 darbo dienas. Apie Gaminio gavimą E-parduotuvė nusiųs Klientui patvirtinimą Kliento elektroninio pašto adresu.
 

8.8. Su grąžinimu per „Post24“ ar Paštą susijusias siuntimo išlaidas padengia Pardavėjas.
 

8.9. Gaminio pakeitimo atveju E-parduotuvė išsiųs Klientui naują gaminį iš karto, gavusi keičiamą Gaminį.
 

8.10. Gaminys gali būti keičiamas tik į to paties gaminio kitą dydį.

8.11. Pardavėjas Kliento pirkinio sumą grąžina per 14 dienų nuo Gaminio gavimo laiku E-parduotuvėje. Pinigai grąžinami į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios Klientas atliko mokėjimą. Jei pirkdamas Gaminį Klientas naudojosi ir „Denim Dream pinigais", šie taip pat bus grąžinti Klientui nurodytuoju laikotarpiu.
 

8.12. Pinigų grąžinimo atveju Pardavėjas negrąžins Klientui pirmojo pirkimo metu užsakyto kurjerio išlaidų.
 

8.13. Gaminio keitimo arba grąžinimo atveju Klientas privalo užpildyti prie Gaminio pridedamą prekės keitimo ar grąžinimo formą ir pridėti ją prie keičiamo arba grąžinamo Gaminio bei kartu išsiųsti E-parduotuvei.
Keitimas ar grąžinimas priimami tik su užpildyta grąžinimo forma.

8.14. Keičiamas ar grąžinamas Gaminys neturi būti sugadintas ir neturi turėti dėvėjimo žymių, Gaminys turi būti originaliojoje pakuotėje, o ant gaminio turi būti visos originaliosios etiketės.
 

8.15. Grąžinti negalima kosmetikos ir parfumerijos su atidaryta pakuote.

8.16. Klientas privalo pakuotę atidaryti visada atsargiai, nepažeisdamas pakuotės. Jei pakuotės neįmanoma atidaryti jos nesugadinus, tada nereikalaujama, kad grąžinamas Gaminys būtų pateiktas originaliojoje pakuotėje.
 

9. Pretenzijų nagrinėjimo procedūra

9.1. E-parduotuvėje parduotiems Gaminiams galioja Prievolių įstatymo 218 straipsnio 2 skirsnyje nustatytas 2-jų metų pretenzijų pareiškimo laikotarpis. Nesutarimai, kylantys tarp Kliento ir Pardavėjo, sprendžiami derybų keliu.
 

9.2. Remiantis Prievolių įstatymo 222 straipsnio 1 skirsnio nuostatomis, esant Gaminio neatitikčiai sutarties sąlygoms, Klientas turi teisę reikalauti Gaminio pataisymo arba pakeitimo. Esant Gaminio neatitikčiai sutarties sąlygoms, su Gaminio pataisymu arba pakeitimu susijusias išlaidas, pirmiausiai transporto, pašto, darbo, kelionės ir medžiagų išlaidas, padengia Pardavėjas.
 

9.3. Pardavėjas neatsako už dėl užsakytų gaminių netinkamo naudojimo kilusią žalą, taip pat už pavėlavimą pristatant, jei tai yra susiję su aplinkybėmis, kurioms Pardavėjas negalėjo daryti įtakos ir/ arba su nenugalimos jėgos aplinkybėmis (force majeure).
 

10. Atsakomybė


10.1. Pardavėjas ir Klientas yra atsakingi vienas kito atžvilgiu už kitai šaliai padarytą žalą, susijusią su šių naudojimo sąlygų pažeidimu, Estijos Respublikoje galiojančiuose teisės aktuose nurodytais atvejais ir apimtimi.
 

10.2. Pardavėjas yra atsakingas Gaminio pardavimo kainos dydžiu.
 

10.3. Klientas įsipareigoja naudotis E-parduotuvės paslauga tik įstatymus ir gerą praktiką atitinkančiais tikslais.
 

11. Privatumo politika
 

11.1. Klientas duoda Pardavėjui aiškų ir sąmoningą sutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo.
 

11.2. Pardavėjo sužinoti asmens duomenys registruojami klientų registre ir jie naudojami pardavimo paslaugai suteikti bei prekėms Klientui siūlyti.
 

11.3 Pardavėjas išsaugo Kliento apsipirkimo metu Kliento įvestus kontaktinius duomenis ir informaciją apie Kliento pirkinius. Ši informacija yra laikoma konfidencialia ir yra tvarkoma, laikantis Asmens duomenų apsaugos įstatymo reikalavimų. Asmens duomenys, kurie yra būtini išsiųsti Gaminius Klientui, perduodami  kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms.
 

11.4. Pardavėjas gali naudoti Kliento asmens duomenis, siųsdamas Klientui informaciją elektroniniu paštu apie ypatingus pasiūlymus ir akcijas tik tuo atveju, jei Klientas davė savo sutikimą.
 

11.5. Duomenų ryšys tarp Kliento ir bankų bei banko kortelių centro yra šifruojamas, siekiant užtikrinti Kliento asmens duomenų ir banko duomenų saugumą.
Mokėjimas atliekamas saugioje atitinkamo banko ar paslaugų teikėjo mokėjimo aplinkoje, esančioje už E-parduotuvės aplinkos ribų. E-parduotuvė neturi prieigos prie Kliento banko ir kreditinės kortelės duomenų.
Asmens duomenis tvarko bendrovė „AS Põldma Kaubanduse“, Ehitajate tee 120, Talinas, 13517. Reg. Nr. 10103586.
 

12. Naudojimo sąlygos ir jų keitimas
 

12.1. Užsiregistruodamas E-parduotuvėje arba pirkdamas pirkinį, Klientas sutinka su E-parduotuvės naudojimo sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.
 

12.2. Pardavimo sutartis tarp Pardavėjo ir Kliento įsigalioja nuo Pardavėjo banko sąskaitoje pirkimo sumos gavimo.
 

12.3. Pardavėjas gali keisti naudojimo sąlygas ir E-parduotuvės gaminių kainas. Pranešimas apie pokyčius pateikiamas E-parduotuvės internetinėje aplinkoje. Sandoriui taikomos sandorio sudarymo momentu galiojančios sąlygos ir kainos.
 

12.4. Pardavėjas turi teisę atsisakyti užsakymo vykdymo, jei dėl techninės klaidos E-parduotuvėje rodoma Gaminio kaina yra neteisinga.
 

13. Kitos sąlygos

13.1. Nesutarimai, kylantys tarp Kliento ir Pardavėjo, sprendžiami derybų keliu. Susitarimo pasiekti nepasisekus, Klientas savo teisėms apginti turi teisę kreiptis į Harju apygardos teismą, Vartotojų teisių apsaugos tarnybą ir/ ar vartotojų skundų komisiją.
 

14. Pagalba klientams
 

14.1. Pagalbos klientams telefonas yra +370 64803204 (darbo dienomis 10.00-17.00 val.) ir e-pašto adresas: parduotuve@denimdream.com