Toggle navigation

Naudojimo sąlygos

1. Bendrosios sąlygos


1.1. „Denim Dream“ el. parduotuvė parduoda bendrovei UAB „Poldma“  priklausančiose parduotuvėse („Denim Dream“,  „Guess“, „Mustang“ ) parduodamus gaminius (toliau – Gaminiai).

1.2. Sąlygos taikomos teisiniams santykiams, kylantiems tarp kliento (toliau – Klientas) ir interneto adresu www.denimdream.com esančios komercinės aplinkos (toliau – El. parduotuvė) savininko, bendrovės „AS Põldma Kaubanduse“ (toliau – Pardavėjas), dėl gaminių pirkimo El. parduotuvėje.  Be šių sąlygų, teisinius santykius, susijusius su Gaminių pirkimu El. parduotuvėje, reglamentuoja galiojantys Lietuvos Respublikos teisės aktai.

1.3. Pardavėjas turi teisę atlikti El. parduotuvės naudojimo sąlygų pakeitimus ir pakeisti Gaminių ir paslaugų kainas. Pardavėjas praneša apie bet kokius pakeitimus interneto svetainėje www.denimdream.com. Naudojimo taisyklės, kaip ir kainos, galiojusios susitarimo metu, yra atnaujinamos pagal pakeitimus.

1.4. Pardavėjo duomenys:

UAB „Poldma“.  Įmonės kodas: 302215531;

Adresas: Saltoniškių g. 9, 08105 Vilnius

El. paštas: parduotuve@denimdream.com

Tel. Nr.: +370 648 03204

 

2. Kainos


2.1. Visos El. parduotuvėje nurodytos kainos yra pateiktos eurais, su PVM.

2.2. Gaminių kainos ir nuolaidos gali skirtis nuo kainų ir nuolaidų, taikomų Kompanijos mažmeninės prekybos parduotuvėse.
 

3. Gaminiai


3.1. El. parduotuvėje pateikiami Gaminiai paprastai sandėlyje yra. Nurodytų Gaminių buvimas negarantuojamas, nes tai gali būti klaida dėl galimų techninių problemų El. parduotuvės programose.

3.2. Jei Klientas pateikia užsakymą, tačiau paaiškėja, kad šio Gaminio sandėlyje nėra, El. parduotuvė negali šio užsakymo įvykdyti. Tokiu atveju pirkinio kaina nedelsiant grąžinama Klientui, kai tampa aišku, kad Gaminys neprieinamas.

3.3. El. parduotuvėje pateikiamos Gaminių nuotraukos yra iliustratyvios ir gali šiek tiek skirtis nuo tikrosios Gaminio išvaizdos.

 

4. Pirkimo procedūra


4.1. Klientas El. parduotuvėje pasirenka norimą Gaminį ir deda jį į pirkinių krepšelį, spustelėdamas mygtuką „Dėti į krepšelį”.

4.2. Užsakymui suformuoti reikia pirkinių krepšelyje spustelėti mygtuką „Eiti mokėti“, ir tada Klientas nukreipiamas į užsakymo formavimo puslapį.

4.3. Klientas, įvedęs reikiamą informaciją ir patvirtinęs jos tikrumą, patvirtina užsakymą spustelėjęs mygtuką „Patvirtinti & apmokėti“. Ši operacija patvirtins užsakymą ir jis bus išsiųstas Klientui.

4.4. Klientas nedelsdamas sumoka už Gaminį internetinės bankininkystės svetainėje ir patvirtina savo mokėjimą Pardavėjui, spustelėdamas mygtuką „Grįžti pas pardavėją“.

4.5. Po apmokėjimo už Gaminį El. parduotuvė Kliento elektroninio pašto adresu nusiunčia užsakymo patvirtinimą.

4.6. Po užsakymo pateikimo, Klientas privalo įvesti teisingą informaciją, reikalingą vykdant užsakymą.

4.7. Pardavėjas nėra atsakingas už tai, kad dėl užsakymo formavimo metu Kliento pateiktų netikslių duomenų ar dėl bet kokių iš to išplaukiančių padarinių užsakymo įvykdyti neįmanoma.

4.8. Pardavėjas turi teisę atsisakyti tvirtinti užsakymą, jei iškylą netikslumų dėl datos ar elgesys neatitinka geros e-parduotuvės pirkimo praktikos.

 

5. Mokėjimo būdai

5.1. Užsakymus galima saugiai apmokėti per Lietuvos bankų nuorodas (Swedbank, SEB, Nordea) ir banko kortelėmis (Visa, Mastercard, Maestro).

5.2. Mokėjimas atliekamas saugioje Maksekeskus AS paslaugų teikėjo mokėjimo aplinkoje, esančioje už El. parduotuvės ribų.

5.3. Pardavėjas neturi prieigos prie Kliento banko ir kreditinės kortelės duomenų.

 

6. Registravimasis El. parduotuvėje ir  „Denim Dream pinigų“ kaupimo programa

6.1. Visiems El. parduotuvėje užsiregistravusiems Klientams El. parduotuvėje perkamiems Gaminiams taikoma 5% nuolaida, matoma tada, kai Gaminys įdedamas į pirkinių krepšelį. Ši nuolaida netaikoma su nuolaida parduodamiems Gaminiams.

6.2. Be to, gauta 5% nuolaida Kliento El. parduotuvės paskyroje išsaugoma eurais ir Klientas gali pasinaudoti ja, pirkdamas pirkinius kitą kartą. Sukaupta suma vadinama „Denim Dream pinigais“. Juos galima kaupti ir jais pasinaudoti net perkant su nuolaida parduodamus Gaminius.

6.3. „Denim Dream pinigai“ yra papildoma Klientui suteikiama nuolaida.

Pavyzdys: registruotas Klientas į pirkinių krepšelį įsideda džinsus, kurių kaina 100 eur. Kliento mokėtina galutinė kaina bus 95 eur, o 5 eur išsaugomi Kliento paskyroje. Kitą kartą ką nors pirkdamas Klientas turės galimybę be 5% nuolaidos gauti dar ir papildomą 5 eur nuolaidą. Kito tokio pat pirkinio šiam Klientui nurodytojo Gaminio galutinė kaina būtų 90 eur ir Klientas vėl gautų 5% prekės kainos „Denim Dream pinigų“.

6.4. Klientas neprivalo savo turimų „Denim Dream pinigų“ išnaudoti kiekvieno pirkimo metu, jis gali tam tikrą laiką juos kaupti, kad gautų didesnę papildomą nuolaidą pirkdamas vėliau.

6.5. "Denim Dream pinigais" galima apmokėti ne daugiau kaip 30% pirkinių krepšelio.

6.6. „Denim Dream pinigai“ gali būti kaupiami ir jais galima pasinaudoti tiek už pilną kainą perkamiems Gaminiams, tiek ir Gaminiams su nuolaida įsigyti.

6.7. „Denim Dream pinigai“ nekaupiami nuo pristatymo išlaidų.

6.8. Sukauptų „Denim Dream pinigų“ sumą Klientas mato savo El. parduotuvės paskyroje.

6.9. Jei užsakymas grąžinamas, „Denim Dream pinigai“, sumokėti už užsakymą grąžinami į Kliento paskyrą, o šiuo užsakymu uždirbti pinigai anuliuojami. Jei jau esate išleidę “Denim Dream pinigus” gautus už grąžintą užsakymą, jie gali nueiti į minusą, kuris išsilygina darant užsakymus ir toliau kaupiant “Denim Dream pinigus”

6.10. Jei Klientas taip pat mokėjo už pristatymą ir ne visa suma grąžinama, pristatymo mokestis kiek įmanoma daugiau išskaičiuojamas iš panaudotų „Denim Dream pinigų“, tada, jei būtina, iš realiai sumokėtos sumos.

 

7. Gaminio pristatymas

7.1 Klientas gali pasirinkti įvairius Gaminio pristatymo būdus. Gaminio gavimas priklauso nuo Kliento pasirinktos paslaugos.

7.2. Klientui pasirinkus pristatymo būdą „Omniva“ paštomate, Gaminys Kliento pasirinktą paštomatą pasieks per 2–5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo išsiuntimo Kliento elektroninio pašto adresu.
Apie tai, kad Gaminys pasiekė paštomatą, Klientas  gauna SMS žinutę, kurioje nurodomas paštomato durelių kodas, paštomato adresas, Gaminio grąžinimo kodas ir saugojimo terminas. Prieiga prie paštomatų galima ištisą parą (24 valandas). Gaminys paštomate saugomas 7 kalendorines dienas. Pasibaigus šiam terminui Gaminys bus išsiųstas atgal į El. parduotuvę. Tokiu atveju Klientas padengia pakartotinio Gaminio pristatymo išlaidas.

7.3. Skirsnyje 7.2 nurodytą SMS žinutę Klientas turi išsaugoti iki 14 dienų trunkančio grąžinimo laikotarpio pabaigos. Jei reikia, Klientas gali Gaminį pakeisti arba grąžinti, pasinaudodamas toje pačioje SMS žinutėje nurodytu Gaminio grąžinimo kodu.

7.4. Pasirinkus kurjerio paslaugą, Gaminys Kliento nurodytą pasirinktą adresą pasieks per 5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo išsiuntimo Kliento elektroninio pašto adresu. Kurjeris susisieks su Klientu telefonu ir suderins tinkamą pristatymo laiką. Nesėkmingo pristatymo atveju siuntinys perduodamas Kliento pašto skyriui, apie tai Klientui pranešama el. paštu arba neregistruotu laišku. Gaminys pašto skyriuje laikomas 14 kalendorinių dienų. Jei Klientas per šį laiką Gaminio neatsiima, jis padengia pakartotinio Gaminio pristatymo išlaidas. 

7.5. Tuo atveju, jei Klientas užsakymą įformino savaitgalį (laikotarpiu nuo penktadienio 13.00 val. iki pirmadienio 09.00 val.) arba valstybinių švenčių metu, 5 darbo dienų laikotarpis prasidės nuo pirmosios darbo dienos 09.00 val. po savaitgalio arba valstybinių švenčių.

7.6. Klientas, prieš suformuodamas užsakymą, privalo patikrinti pateiktos kontaktinės informacijos tikslumą, kad būtų išvengta nesusipratimų ar vėlavimo pristatyti Gaminį. Pardavėjas nėra atsakingas už nesusipratimus ar vėlavimą pristatyti Gaminį, jei vėlavimas ar nesusipratimai kilo dėl Kliento užsakymo suformavimo metu pateiktų netikslių ar neteisingų duomenų.

7.7. Tuo atveju, jei Gaminys pasiekia Klientą netinkamos būklės ar pakuotėje, kuri nėra sandari, Klientas privalo apie tai informuoti El. parduotuvę el. paštu parduotuve@denimdream.com arba telefonu +370 648 03204.

7.8. Jei norimas Gaminys pasiekiamas tik kitoje šalyje, pridedamas papildomas 7 eur mokestis už tarptautinį užsakymą. Atitinkama informacija Pirkinių krepšelyje turi būti pateikiama prie atitinkamo Gaminio.

 

8. Gaminio keitimas ir grąžinimas

8.1. Klientas turi teisę be priežasties per 14 dienų atšaukti užsakymą ir užsakytą Gaminį (-us) pakeisti arba grąžinti. Nurodytasis 14 dienų laikotarpis prasideda tada, kai Klientas gauna užsakymą.

8.2. Grąžinimo atveju, norėdamas panaikinti užsakymą, Klientas turi pateikti prašymą per 14 dienų nuo Gaminio gavimo. Tai padaryti galima trejopai:

×           Pridėti užpildytą formą prie grąžinamo Gaminio pakuotės

×           Nusiųsti nedviprasmišką prašymą el. pašto  adresu parduotuve@denimdream.com

×           Užpildyti standartinę grąžinimo formą Kompanijos interneto puslapyje ir siųsti el. pašto adresu parduotuve@denimdream.com

Grąžinimai ar pakeitimai priimami tik užpildžius formą.

Gaminių pakeitimo / grąžinimo formą raiste ČIA.

8.3. Klientas prekes grąžina per 14 dienų po formos pateikimo arba pateikia dokumentą, patvirtinantį perdavimą logistikos kompanijai per minėtą periodą. Pardavėjas turi teisę sulaikyti bet kokį grąžinimą kol prekė bus gauta ar kol Klientas pateiks įrodymus, patvirtinančius Prekės grąžinimą. 

8.4. Keičiama ar grąžinama Prekė negali būti sugadinta ar dėvėta, Prekė turi būti originalioje pakuotėje su visomis originaliomis etiketėmis. Jei grąžinta Prekė pripažįstama kaip sugadinta, Klientas atsakingas tik už tai, kaip sumažėjo prekės vertė naudojant ją taip, kaip nėra patartina dėl prekės prigimties, pobūdžio ir funkcionalumo. Norėdamas įsitikinti prekės prigimtimi, pobūdžiu ir funkcionalumu, Klientas turi laikyti naudoti prekę taip, kaip paprasta yra rekomenduojama parduotuvėje.

8.5. Grąžinti negalima kosmetikos ir atidarytų kvepalų pakuočių, taip pat apatinio trikotažo.

8.6. Klientas visada privalo Gaminio pakuotę atidaryti atsargiai, nepadarant jokios žalos. Jei pakuotė negali būti atidaryta jos nepažeidžiant, Klientas nereikalaujamas grąžinti Gaminio originalioje pakuotėje.

8.7. Klientas Gaminį gali grąžinti bet kurioje Pardavėjo parduotuvėje. Parduotuvių sąrašą rasite ČIA. Parduotuvių klientų aptarnavimo skyrius nusiųs Gaminį į El. parduotuvę, kur bus atliktas Gaminio pakeitimo ar grąžinimo procesas. Gaminys į El. parduotuvę nukeliaus per 5 darbo dienas. Apie Gaminio gavimą El. parduotuvė praneša Klientui el. paštu. Gaminio grąžinimas į parduotuves yra nemokamas.

Įprastoje parduotuvėje išsirinkti kitą prekę nėra įmanoma. Parduotuvės negrąžina pinigų už pirkinį. Gaminio keitimas ar grąžinimas vyksta tik „Denim Dream“ El. parduotuvėje.

8.8. Tuo atveju, jei pristatymo būdas buvo Omniva paštomatas, Gaminį galima keisti ar grąžinti atgal Omniva paštomatu, pasinaudojant SMS žinutėje esančiu grąžinimo kodu. Instrukcija apie Gaminio grąžinimo tvarką https://www.omniva.lt/paslaugos/demo/. Gaminių grąžinimas, naudojantis kodu, yra nemokamas ir Gaminys į El. parduotuvę bus pristatytas per 3 darbo dienas. Apie Gaminio gavimą El. parduotuvė informuoja Klientą el. paštu.

8.9. Tuo atveju, jei prekes pristato kurjeris, Gaminys gali būti pakeistas ar grąžintas per Omnivos paštomatą, gavus adreso kortelę iš El. parduotuvės. Grąžinimas paštomatu yra nemokamas. Jei norite prekę grąžinti per pašto skyrių, El. parduotuvė siuntimo išlaidų neapmoka. Apie išsiųstą prekę turite informuoti El. parduotuvę el. paštu parduotuve@denimdream.com. Gaminys El. parduotuvę pasieks per 3 darbo dienas. Apie Gaminio gavimą El. parduotuvė informuoja Klientą el. paštu.

8.10. Keitimo atveju El. parduotuvė išsiunčia Klientui naują Gaminį iškart po keičiamo Gaminio gavimo. Pakartotinio prekės pristatymo išlaidas dengia Pardavėjas.

8.11. Gaminys gali būti pakeistas tik kito dydžio tokiu pačiu Gaminiu.

8.12. Pardavėjas Kliento pirkinio sumą grąžina per 14 dienų nuo Gaminio gavimo laiku El. parduotuvėje. Pinigai grąžinami į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios Klientas atliko mokėjimą. Jei pirkdamas Gaminį Klientas naudojosi ir „Denim Dream pinigais“, šie taip pat bus grąžinti Klientui nurodytuoju laikotarpiu, tačiau šiuo užsakymu uždirbti „Denim Dream pinigai“ bus anuliuoti.

8.13. Jei grąžinta visa Užsakymo suma, Pardavėjas grąžina Klientui visą Sutartyje nurodytą sumą, taip pat ir pristatymo išlaidas. Jei Užsakymas grąžintas iš dalies ir pristatymo išlaidos buvo pridėtos prie Užsakymo sumos, Pardavėjas gali grąžinti pristatymo išlaidas proporciškai Užsakymo Gaminių skaičiui.

8.14. Pinigai grąžinami į Kliento banko sąskaitą ne vėliau kaip kitą banko darbo dieną. Jei Užsakymas apmokamas kreditine kortele, grąžinimo laikas priklauso nuo Kliento banko nuostatų.

 

9. Pretenzijų nagrinėjimo procedūra

9.1. El. parduotuvėje parduotiems Gaminiams galioja Prievolių įstatymo 218 straipsnio 2 skirsnyje nustatytas 2-jų metų pretenzijų pareiškimo laikotarpis. 

9.2. Jei Produktas pripažįstamas neatitinkančiu kokybės ar su defektu, Klientas apie tai praneša Pardavėjui nedelsdamas ir ne vėliau kaip per 2 mėnesius po to nusiųsti savo kontaktinę informaciją, detalizuotą problemos aprašą ir užsakymo numerį el. pašto adresu parduotuve@denimdream.com. Prašome nebenaudoti Gaminio iškart pastebėjus defektus. 

9.3. Visos pretenzijos peržiūrimos ir atsakymas Klientui pateikiamas ne vėliau kaip per 15 darbo dienų po pretenzijos gavimo.

9.4. Per pirmuosius šešis mėnesius nuo prekės pristatymo Klientui daroma prielaida, kad bet koks defektas egzistavo pristatymo metu. Kompanija atsakinga, kad būtų įrodyta kitaip. Jei pretenzija pateikta per pirmuosius šešis mėnesius po prekės pristatymo Klientui, Pardavėjas visada dengia išlaidas, susijusias su prekės taisymu ar pakeitimo pristatymu, ypač transporto, pašto, darbo, kelionės ir medžiagų išlaidas (Prievolių įstatymo 222 straipsnio 4 skirsnis). Per ateinančius 1,5 metų Pardavėjas dengia minėtas išlaidas, jei pretenzija yra pagrįsta.

9.5. Jei Pardavėjas negali pataisyti ar pakeisti Gaminio arba pastangos pataisyti ar pakeisti Gaminį nepasiteisina, Pardavėjas nepašalina trūkumo per adekvatų laiką arba jei nepagrįstai sukelta nepatogumų Klientui, Klientas turi teisę prašyti sumažinti Produkto užsakymo kainą arba grąžinti pinigus.

9.6. Jei Gaminiai neatitinka Sutarties nuostatų, Klientas turi teisę panaudoti visas teisines apsaugos priemones, tokias kaip Sutarties pildymo pareikalavimas, kainos mažinimas, sugadinimo kompensavimas ar Sutarties nutraukimas.

9.7. Jei Gaminiai neatitinka Sutarties nuostatų, Pardavėjas dengia išlaidas, susijusias su Gaminio taisymu ar pakeitimu, taip pat transporto, pašto, taisymo darbų ir medžiagų išlaidas.

9.8. Pardavėjas neatsako už užsakytų prekių sugadinimą dėl netinkamo naudojimo, taip pat pavėluoto pristatymo, jei tai atsitiko dėl sąlygų, kurioms įtakos Pardavėjas negali turėti ir / ar kurias sukėlė nenugalima jėga (force majeure).

9.9. Pardavėjas nekompensuoja Kliento išlaidų ir neatsako už užsakyto Gaminio defektus, jei Gaminio kokybė sugadinta dėl Kliento kaltės, defektai atsirado dėl netinkamo Gaminio naudojimo ir naudojimo instrukcijų nesilaikymo, Gaminio kokybė suprastėjo dėl natūralaus susidėvėjimo ar Klientas negali pateikti Gaminio pirkimą įrodančių dokumentų.

 

10. Atsakomybė

10.1. Pardavėjas ir Klientas yra atsakingi vienas kito atžvilgiu už kitai šaliai padarytą žalą, susijusią su šių naudojimo sąlygų pažeidimu, Lietuvos Respublikoje galiojančiuose teisės aktuose nurodytais atvejais ir apimtimi.

10.2. Pardavėjas yra atsakingas už Gaminio pardavimo kainą.

10.3. Klientas įsipareigoja naudotis El. parduotuvės paslauga tik įstatymus ir gerą praktiką atitinkančiais tikslais.
 

11. Privatumo politika
 

11.1. Klientas duoda Pardavėjui aiškų ir sąmoningą sutikimą dėl savo asmens duomenų tvarkymo.

11.2. Pardavėjui pateikti asmens duomenys registruojami klientų registre ir jie naudojami pardavimo paslaugai suteikti bei prekėms Klientui siūlyti.

11.3 Pardavėjas išsaugo Kliento apsipirkimo metu Kliento įvestus kontaktinius duomenis ir informaciją apie Kliento pirkinius. Ši informacija yra laikoma konfidencialia ir yra tvarkoma, laikantis Asmens duomenų apsaugos įstatymo reikalavimų. Asmens duomenys, kurie yra būtini išsiųsti Gaminius Klientui, perduodami  kurjerių paslaugas teikiančioms įmonėms.

11.4. Pardavėjas gali naudoti Kliento asmens duomenis, el. paštu siųsdamas Klientui informaciją apie ypatingus pasiūlymus ir akcijas tik tuo atveju, jei Klientas davė savo sutikimą.

11.5. Duomenų ryšys tarp Kliento ir bankų bei banko kortelių centro yra šifruojamas, siekiant užtikrinti Kliento asmens duomenų ir banko duomenų saugumą. Mokėjimas atliekamas saugioje atitinkamo banko ar paslaugų teikėjo mokėjimo aplinkoje, esančioje už El. parduotuvės aplinkos ribų. El. parduotuvė neturi prieigos prie Kliento banko ir kreditinės kortelės duomenų.
Asmens duomenis tvarko bendrovė UAB „Poldma“, įmonės kodas: 302215531, Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius

 

12. Naudojimo sąlygos ir jų keitimas

12.1. Užsiregistruodamas El. parduotuvėje arba pirkdamas Gaminį, Klientas sutinka su El. parduotuvės naudojimo sąlygomis ir įsipareigoja jų laikytis.

12.2. Pardavimo sutartis tarp Pardavėjo ir Kliento įsigalioja nuo pirkimo sumos Pardavėjo banko sąskaitoje atsiradimo.

12.3. Pardavėjas gali keisti naudojimo sąlygas ir El. parduotuvės gaminių kainas. Pranešimas apie pokyčius pateikiamas El. parduotuvės internetinėje aplinkoje. Sandoriui taikomos sandorio sudarymo momentu galiojančios sąlygos ir kainos.

12.4. Pardavėjas turi teisę atsisakyti užsakymo vykdymo, jei dėl techninės klaidos El. parduotuvėje rodoma Gaminio kaina užsakymo metu yra neteisinga.

 

13. Kitos sąlygos

13.1. Nesutarimai, kylantys tarp Kliento ir Pardavėjo, sprendžiami derybų keliu.

13.2. Jei pirkėjas turi nusiskundimų interneto parduotuve, siunčia el. laišką adresu parduotuve@denimdream.com arba skambina tel. Nr.: +370 648 03204

Jei pirkėjas ir interneto parduotuvė negali išspręsti ginčo žodiniu sutarimu, pirkėjas gali kreiptis į Vartotojų ginčų komitetą. Susipažinti su bylų sąlygomis ir pateikti prašymą galima čia. Vartotojų ginčų komiteto kompetencija yra būtent spręsti su sutartimi susijusius ginčus tarp pirkėjo ir interneto parduotuvės. Komitetas nagrinėja pirkėjo skundą nemokamai.

Pirkėjas gali kreiptis į ES vartotojų ginčų platformą.

 

14. Pagalba klientams

14.1. Pagalbos klientams telefonas yra +370 648 03204 (darbo dienomis 10.00–17.00 val.) ir el. pašto adresas: parduotuve@denimdream.com

Pagalba klientams neteikiama per valstybines šventes.