Toggle navigation

Prekių pristatymas ir grąžinimas

Pristatymo būdai


Siunčiame į Estiją, Latviją ir Lietuvą.

NB! Jei pirkinių krepšelyje esančią prekę galima gauti tik užsienio šalyje, prisideda tarptautinio gabenimo mokestis 7 EUR.

Pirkdami mūsų e-parduotuvėje galite pasirinkti įvairius pristatymo būdus:

„Omniva“ paštomatas – 2,30 EUR / Nuo 50 EUR pirkinių kainos - NEMOKAMAI
Jūsų pasirinktą paštomatą gaminiai pasieks per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo gavimo. Apie tai, kad gaminys pasiekė paštomatą, gausite žinutę (SMS), kurioje nurodomas paštomato durelių kodas, jo adresas, gaminio grąžinimo kodas ir saugojimo terminas.
Prieiga prie oranžinės spalvos paštomatų yra ištisą parą (24 valandas) ir dažniausiai jie yra netoli prekybos centrų pagrindinių įėjimų.

Omniva kurjeris - 3,50 EUR
Gaminius Jums kurjeris Jūsų nurodytu adresu pristatys per 2-5 darbo dienas nuo užsakymo patvirtinimo gavimo. Kurjeris susisieks su Jumis telefonu ir suderins tinkamą prekių įteikimo laiką.

Nuolaidų laikotarpiu pristatymo trukmė gali būti ilgesnis nei įprastai. Tikimės Jūsų supratimo.
 

Keitimas ir grąžinimas


Jūs turite teisę užsakytą prekę pakeisti arba grąžinti per 14 dienų. 14 dienų laikotarpis pradedamas skaičiuoti nuo pranešimo apie gaminio gavimą „Omniva“ paštomate, o naudojantis kurjerių paslaugomis – nuo siuntos įteikimo Jūsų adresu.
 

* Gaminys gali būti grąžintas į bet kurią mūsų parduotuvę: „Denim Dream“, „Guess“, „Tommy Hilfiger“, „Diesel“, „Pepe Jeans“ arba „Mustang“. Nurodytose parduotuvėse klientų aptarnautojai perduos gaminį e-parduotuvei, kur bus atlikta gaminio keitimo ar grąžinimo procedūra.
 

Gaminys pasieks e-parduotuvę per 2-5 darbo dienas. Apie gaminio gavimą nusiųsime Jums patvirtinimą Jūsų elektroniniu paštu.
 

Įprastoje parduotuvėje sau pakaitinio gaminio pasirinkti, deja, negalėsite. Parduotuvė pinigų negrąžina.
Gaminio pakeitimo ar grąžinimo procedūra atliekama tik „Denim Dream“ e-parduotuvėje.
 

* Gaminys gali būti grąžintas arba pakeistas taip pat per „Omniva“ paštomatą. Su siuntimu susijusias išlaidas padengia „Denim Dream“ e-parduotuvė.
 

* Prašome taip pat apie pakeitimą arba grąžinimą e-parduotuvę informuoti ir elektroninio pašto adresu parduotuve@denimdream.com. E-laiško temoje nurodykite gaminio, kurį norite pakeisti arba grąžinti, užsakymo numerį ir ar norite pakeisti gaminio dydį arba susigrąžinti pinigus.
 

* Gaminys gali būti keičiamas tik į to paties gaminio kitą dydį. Tuo atveju, jei gaminys bus keičiamas, išsiųsime Jums naują gaminį iš karto, gavę keičiamą prekę.
 

* Pinigų grąžinimo atveju per 14 dienų nuo gaminio gavimo laiko „Denim Dream“ e-parduotuvėje jie grąžinami į tą pačią banko sąskaitą, iš kurios Jūs atlikote mokėjimą. Jei pirkdami gaminį naudojotės ir „Denim Dream pinigais",  šie taip pat bus grąžinti Jums nurodytuoju laikotarpiu. Pinigų grąžinimo atveju nebus grąžinamos pirmojo pirkimo metu užsakyto kurjerio išlaidos.
 

* Prašome užpildyti prie gaminio pridedamą prekės keitimo ar grąžinimo formą ir pridėti ją prie prekės. Keitimas ar grąžinimas priimami tik su užpildyta grąžinimo forma.

Grąžinimo formą rasite ČIA 

* Keičiama ar grąžinama prekė neturi būti sugadinta ir neturi turėti dėvėjimo žymių, ji turi būti originaliojoje pakuotėje, o ant gaminio turi būti visos originaliosios etiketės. Grąžinti negalima kosmetikos ir parfumerijos su atidaryta pakuote.
 

* Prašome pakuotę atidaryti visada atsargiai, nepažeidžiant pakuotės. Jei pakuotės neįmanoma atidaryti, jos nesugadinus, tada nereikalaujama, kad grąžinama prekė būtų pateikta originaliojoje pakuotėje.