Toggle navigation

DENIM DREAM NAUDA

 

Visiem Denim Dream e-veikalā reģistrētajiem klientiem mūsu preču pirkuma gadījumā ir klienta atlaide 5 %, kas tiek norādīta, veicot pirkumu.

Ar 5 % atlaidi iegūtā summa tiks papildus saglabāta Jūsu kontā nākamajam pirkumam kā papildus atlaide, kuras nosaukums ir "Denim Dream nauda".

“Denim Dream naudu” var uzkrāt un izmantot gan precēm par pilnu tās cenu, gan ar atlaidi. 5 % klientu atlaide ir spēkā tikai precēm par pilnu cenu.

"Denim Dream nauda" var tikt izmantota, lai norēķinātos par pirkumu 30% apmērā no kopējās pirkuma summas.

(Akciju laikā nosacījumi var atšķirties).

Piemērs:

Reģistrējies klients pievieno iepirkumu grozam džinsus, kas maksā 100 Ls. Jūsu apmaksājamā gala summa piemērotās 5 % klientu atlaides dēļ ir 95 Ls, un šie paši 5 Ls tiek saglabāti arī Jūsu kontā nākamajai pirkuma reizei kā "Denim Dream nauda". Tagad Jums ir iespēja nākamā pirkuma gadījumā papildus piemērotajai 5 % klienta atlaidei izmantot arī 5 Ls papildus atlaidi.

Pieņemsim, ka nākamajā pirkumā Jūs iegādājaties sev jaku, kas maksā 80 Ls. Jums piemērotā cena 5 % klientu atlaides dēļ ir 76 Ls, taču papildus varat izmantot ar pirmo pirkumu nopelnīto "Denim Dream naudu" 5 Ls. Šajā gadījumā preces gala cena ir tikai 71 Ls.
Ar 5 % klientu atlaidi iegūto "Denim Dream naudu" 4 Ls (80-76) varat izmantot nākamajā pirkumā - atkal kā papildus atlaidi.

Jums nav pienākuma izmantot savu "Denim Dream naudu" katrā iepirkšanās reizē, varat to kādu laiku uzkrāt, lai, piemēram, vēlākos pirkumos iegūtu lielāku papildus atlaidi. Šim nolūkam iepirkumu grozā ir paredzēta izvēles iespēja "Izmantot Denim Dream naudu".

Ja pasūtījums tiek atgriezts, „Denim Dream nauda“, kura tika izmantota šajā pirkumā, tiks atgriezta Klienta E-veikala kontā, bet „Denim Dream nauda“, kura tika nopelnīta, veicot šo pasūtījumu, tiks anulēta. Ja pēc pirkuma atgriešanas nav pietiekamas summas Denim Dream naudas Pircēja Denim Dream kontā, lai nosegtu atgrieztajā pirkumā iztērēto Denim Dream naudu, tā tiks atskaitīta vēl no nākošo pirkumu nopelnītās naudas, kas tiktu uzkrāta.

Uzkrātās "Denim Dream naudas" daudzumu redzēsiet savā e-veikala kontā un arī iepirkumu grozā.

Ludzu, izlasiet arī mūsu BUJ sadaļu un Lietošanas nosacījumus.